tznytfb

VII Festival de Capoeira

Festiwal odbędzie się od 1 do 31 maja 2017 roku. W programie: zawody capoeira, pokazy, impreza brazylijska, promocja adeptów, warsztaty capoeira i wiele więcej! Impreza ma na celu podnoszenie kwalifikacji wszystkich adeptów Capoeira, propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia oraz dzięki bezpłatnym treningom dla początkujących, zachęcenie ich do trenowania tej sztuki.|
W tym roku będziemy również świętować 40 lat pracy w sztuce capoeira Naszego mistrza - Mestre Nem! Dodatkowo gościć będziemy jeszcze jednego mistrza - Mestre Lalico!

Program w "pigułce":

6 maja - zawody młodzież i dorośli
/MOSiR, ul. Józefowska 40/
7 maja - zawody dzieci, konkurs piosenek
/MOSiR, ul. Józefowska 40/
26-28 maja - warsztaty
/MOSiR "Kolejarz", al. Alfreda 1/
27 maja - show capoeira
/ul. Krzyżowa 1,  MDK Dąb/
27 maja - ceremonia nadania stopni
/MOSiR "Kolejarz", al. Alfreda 1/
27 maja - festa brazylijska
/Zielona Dolina, Park Śląski/


Szczegółowy plan
w dziale "program".

Festiwal

„Festival de Capoeira” jest wydarzeniem cyklicznym obfitującym w pokazy, warsztaty oraz w inne aspekty sportowo-kulturalne. Impreza ma na celu zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego, zamiłowania do sportu oraz zdrowego trybu życia.

DLA CHCĄCEGO NIE MA NIC TRUDNEGO! 🙂

Festiwal jest możliwością, aby spróbować swoich sił w Capoeira. Dla osób jeszcze nie mających styczności z tą sztuką walki przygotowaliśmy otwarte oraz darmowe zajęcia w trakcie festiwalu.

Dzięki programowi „Trenujemy razem” na zajęcia można przyjść całą rodziną (dzieci już od 4 roku życia).

Nie trzeba nic potrafić wystarczą chęci! – Więcej w dziale PROGRAM.

dla adeptów

DLA ADEPTÓW GRUPO DE CAPOEIRA CAMANGULA

Festiwal to świetna okazja do zawierania nowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy z Capoeira dzięki treningom oraz warsztatom z nauczycielami oraz mistrzami.

Podczas imprezy odbędą się również dwie bardzo ważne ceremonie: Batizado e Troca de Cordas, gdzie Mestre Nem będzie przyznawał pierwsze oraz kolejne stopnie.

nie samymi treningami

NIE SAMYMI TRENINGAMI CZŁOWIEK ŻYJE 🙂

Capoeira jak i festiwal, to nie tylko treningi. W programie przewidzieliśmy również takie atrakcje jak: pokazy (capoeira, tańca wojennego Maculele, Samba), czy koncertu muzyki brazylijskiej!

Plakaty festiwalowe (2011-2015)